انجمن سبز چیا

انجمن سبز چیا

پاراستنی ژینگە، پاراستنی ژیانە

  • your-alt
  • your-alt

انجمن سبز چیا در نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست

اندازه فونت :
۱۳۹۴/۱۲/۱۷

شرکت در نمایشگاه روشی است که به شما کمک می‌کند بهترین فرصت را برای بازاریابی و بهبود نوع فعالیت سازمان خود بیابید.

حضور در نمایشگاه به مانند آغاز یک دوره سفر به کشور هایی است که در نمایشگاه حضور دارند، چرا که علاوه بر بازدید کنندگان محلی، دیگر کشورهایی هم در نمایشگاه حضور دارند که می‌توان نوع و زمینه فعالیت خود را به سمع و نظر بازدید کنندگان رساند.
معاون سازمان محیط‌زیست :
نمایشگاه محیط زیست فرصتی برای کاربردی کردن دستاوردهای زیست محیطی است
نمایشگاه محیط زیست بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست کشور است، در همین راستا همه ساله در نیمه دوم سال، نمایشگاهی تحت عنوان نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران، با حضور و شرکت ادارات کل محیط زیست استان ها و انجمن و سمن های زیست محیطی کل کشور به منظور عرضه آخرین دستاورد های صنعت محیط زیست به علاقمندان و تبادل نظر و مذاکره در بین شرکت کنندگان در نمایشگاه در 10 الی 13 اسفند ماه سال 1394 برگزار گردید.
این نمایشگاه در راس ساعت 9 صبح روز دوشنبه 10 اسفندماه با حضور چهره های شاخص از جمله خانم دکتر معصومه ابتکار، جناب آقای محمد درویش، ریاست بانک مرکزی، وزیر محیط زیست فنلاند و وزرای محیط زیستی کانادا و اتریش و ژاپن همچنین جمعی از استاندار های طبیعت دوست کشور افتتاح گردید.
در طول برگزاری نمایشگاه، کارگاههای آموزشی در حوزه پایش و اندازه‌گیری آلاینده‌ها و همچنین مدیریت و کنترل آلودگی های آب، خاک و پسماند با حضور مسئولان (بهداشت – ایمنی – محیط زیست) و انجمن های محیط زیستی برگزار گردید.
در همین راستا انجمن سبز چیا مریوان همانند دو سال گذشته به عنوان تنها نماینده تشکل های زیست محیطی استان کردستان فعالانه حضور به عمل آورد و پذیرای بازدیدکنندگان کثیری از مسئولین و شبکه های محیط زیستی دیگر استان ها و تعدادی از بازدیدکنندگان خارج از کشور بود که با عرضه و نمایش کار و فعالیت های زیست محیطی خود در منطقه مریوان و سروآباد در قالب ماکت، پوستر، بنر و تراکت و از سوی دیگر به روایت تصویر مشکلات و بحران های شایع و حاکم بر استان کردستان بلاخص شهرستان مریوان را به سمع و نظر مسولین و شرکت کنندگان حاضر در نمایشگاه رساند.
شایان ذکر است که چهره‌های شاخص از جمله خانم دکتر ابتکار، مدیر کل اسبق و همچنین مدیر کل حال حاضر اداره کل محیط زیست استان کردستان، آقای محمد درویش، وزیر محیط زیست فنلاند و عده ی کثیری از علاقمندان به محیط‌زیست از غرفه انجمن سبز چیا بازدید به عمل آوردند.

 

سوال خود را مطرح کنید :